گروه نرم افزاری دریک

موبایل

طراحی نرم افزار موبایلطراحي نرم افزار موبايل بخشي ديگر از خدمات ما طراحي و ساخت اپلیکیشن های موبایل و تبلت از جمله نرم افزارهای کاربردی و عملیاتی ، کاتالوگ ها و سیستمهای اطلاع رسانی مي باشد گروه نرم افزاري دريك بر اهمیت زمان در پروژه های شما واقف است و با تیم متخصص و دائمي خود آماده ارایه خدمات به کاربران خود می باشد .

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن های خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید بروز رسانی نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

تمامی برنامه های نوشته شده توسط گروه نرم افزاري دريك از قابلیت بروز رسانی برخورد میباشند. گروه نرم افزاري دريك با بهره گیری از استانداردهای روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می كند.

تهران - شهر ری - میدان معلم - مجتمع الماس ری 021-0000000 info@ Dericco.net

درباره ما

شرکت فناوری دریک در سال 1393 با هدف نهادینه کردن استفاده از تکنولوژی در روند های شخصی و شغلی گام به عرصه طراحی و تولید وب سایت و نرم افزار نهاد. دریک با همکاری کارشناسان و متخصصان در زمینه طراحی،برنامه نویسی،فروش و پشتیبانی در بخش طراحی وب سایت و نرم افزارهای موبایل(اندروید،ios) و دسکتاپ فعالیت دارد.

برند دریک

دریک

دریک نام سکه ای طلا و با عیار بسیار بالای ایرانی است که در زمان هخامنشیان،تنها به دستور شخص پادشاه ضرب می شد.

خبرنامه سایت

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید .