شرکت فناوری دریک

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

 

دست‌ يافتن به فناوری‌های پايه و بنيادی در بخش هاي تكنولوژي ، فناوری اطلاعات ، وب و توسعه همراه با نوآوری و خلاقيت در اين عرصه مهم‌ترين اهداف گروه نرم افزاري دريك می‌باشد. ما بر اين باوريم كه با همت جوانان لايق ايرانی می‌توانيم بهترین خدمات را به مشتریان ارایه دهیم و موجب افتخار کشور عزيزمان باشیم.

گروه نرم افزاري دريك در سال ١٣٩٣ فعاليت خود را آغاز كرد. مهمترين هدف ما دست‌ يابی به دانش توليد محصولات روز جهانی در صنعت تكنولوژي ، فناوری اطلاعات ، وب ، نرم افزار و ایجاد برندي معتبر نزد مشتريان عزيزمان مي باشد. ما بر اين باوريم كه استقاده از تكنولوژي و نرم‌افزار در جهان امروز يك نياز روز افزون است و با پيشرفت تكنولوژي استفاده از تمام قابليت هاي نرم افزار ها براي كاربران سخت و پيچيده تر ميشود لذا تصميم به ساخت نرم افزارهایی گرفتیم که علاوه بر تكنولوژي بالا داراي رابط كاربري بسيار ساده و زيبا نيز باشد تا تعامل زيبايي بين تكنولوژي و علوم انساني و روان شخانتي پديد آيد.

در اين مدت توانستيم در سه بخش فعاليت‌هايمان را گسترش دهيم: ۱ - طراحي وب سايت هاي شخصي ، شركتي ، سازماني و فروشگاهي ۲ - ارائه‌ی سامانه پيام كوتاه همراه با نسخه ي مخصوص اندرويد ، ios ۳ - طراحي نرم افزارها و بازي هاي اندرويد و ios

تهران - شهر ری - میدان معلم - مجتمع الماس ری 021-0000000 info@ Dericco.net

درباره ما

شرکت فناوری دریک در سال 1393 با هدف نهادینه کردن استفاده از تکنولوژی در روند های شخصی و شغلی گام به عرصه طراحی و تولید وب سایت و نرم افزار نهاد. دریک با همکاری کارشناسان و متخصصان در زمینه طراحی،برنامه نویسی،فروش و پشتیبانی در بخش طراحی وب سایت و نرم افزارهای موبایل(اندروید،ios) و دسکتاپ فعالیت دارد.

برند دریک

دریک

دریک نام سکه ای طلا و با عیار بسیار بالای ایرانی است که در زمان هخامنشیان،تنها به دستور شخص پادشاه ضرب می شد.

خبرنامه سایت

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید .