طراحی و توسعه وب

طراحی و توسعه وب

اگر یکی از ویژگی های متمایز کننده یک شرکت،کارخانه یا فروشگاه ؛ محصول یا نوع خدمت آن باشد، بی شک ویژگی دیگر وب سایت آن می باشد. دِریک در طراحی وب سایت های شرکتی و فروشگاهی تجربه ی درخشانی را دارا می باشد و می تواند گزینه مورد اعتماد و مناسب برای طراحی وب سایت باشد.

پس از طراحی وبسایت با استانداردهای جهانی و رعایت اصول پایه؛ بهینه سازی وب سایت(سئو) با کلمات کلیدی خاص برای موتور های جستجو مثل گوگل و کسب رتبه اول در نتایج جستجو، بهترین گزینه برای رونق بخشیدن به کسب و کارهاست. دِریک در این زمینه قادر به ارائه مشاوره و خدمات قابل توجه ای می باشد و می تواند گزینه مناسب برای بهینه سازی وبسایت باشد.

دِریک در این زمینه نیز فعالیت چشم گیری دارد و قادر به ارائه خدمات تولید محتوا برای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی می باشد. و می تواند گزینه مناسبی برا تولید محتوای شما باشد.

نگهداری و پشتیبانی وب سایت سرویسی است که به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را به روز نگه دارید همچنین به شما کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب خود کنید. سرویس پشتیبانی ما به شما امکان ویرایش، بروزرسانی و مدیریت وب سایت را می دهد.

اطلاعات بیشتر

مشاهده جزییات، توضیحات، تعرفه ها و نمونه کارها.

واقعیت مجازی و واقعیت افزوده

واقعیت مجازی و واقعیت افزوده

از فعالیت های گسترده دِریک در این زمینه می توان به تولید هدست واقعیت مجازی وی آر اسپیس و تولید هدست های واقعیت مجازی تحت برند سازمان های مختلف اشاره نمود. (مشاهده وبسایت وی آر اسپیس)

و همچنین راه اندازی بزرگترین مرجع دانلود اپلیکیشن های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده با عنوان “سیسن اپ” یکی دیگر از فعالیت های بزرگ دِریک محسوب می شود. (مشاهده وبسایت سیسن اپ)

تکنولوژی واقعیت افزوده به محیط واقعی، امکانات و ویژگی های بیشتری اضافه می کند. و باعث درک و سرعت عمل بیشتری می شود. عملا پل ارتباطی بین دنیای واقعی و دنیای مجازی بوجود می آورد. دِریک در این حوزه نیز خدمات قابل توجه ای از قبیل طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن واقعیت افزوده با توجه نیاز و سفارش شما، ارئه می نماید.

تور مجازی یک تکنولوژی جدید است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند. تور مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما میدهد. وسعت دید در پانورامای ۳۶۰ ، وسیعتر از عکس است، خروجی این تکنیک همچون فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست مخاطب است و او می‌تواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد میتواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری مشاهده کند. شرکت فناوری دِریک در این زمینه نیز قادر به ارائه خدمات می باشد.

اطلاعات بیشتر

مشاهده وب سایت سیسن اَپ

تجارت

تجارت

واردات ابزارها و قطعات تکنولوژی های تعاملی و …

اطلاعات بییشتر

مشاهده جزییات، توضیحات، تعرفه ها و نمونه کارها.